Wtorek, 26 lipca 2016 r.
WYDZIAŁ
UNIWERSYTET
MEDIA
POZNAŃ
WYDARZENIA
ROZRYWKA
SPORT
TO I OWO
REDAKCJA
Kliknij, aby powiększyć

Więcej w dziale To i owo:

Powstała imponująca sieć
Do 20 października 2016
57 krajów za nimi
Najwięcej ofert z handlu
Ex Oriente lux

Więcej artykułów tego autora:

Za kilka godzin
Po raz drugi u nas
To już jutro
Sesję poprowadzi prezydent
Z prawie stu krajów

Preply pomoże w nauce języka

Redakcja | 2015-03-05 21:21
Rynek startup-ów, a szczególnie tych zakładanych przez studentów/absolwentów rośnie bardzo szybko. Ciekawym przykładem w branży językowej jest Preply – startup naszych wschodnich sąsiadów, który właśnie trafił do Polski. Jest on ciekawym projektem zarówno od strony biznesowej, jak i językowej. To platforma, dzięki której, można znaleźć nauczycieli języków obcych.

Firma wystartowała w 2012 roku, jest pomysłem trzech ukraińskich studentów/przedsiębiorców: Kirilla Bigaja, Sergija Lukianova i Dmytra Voloshyna. "Polska stała się naszym kolejnym celem, ponieważ jest to duży rynek słowiański. Klient tutaj jest cywilizowany i dojrzały, wymaga najlepszej obsługi" – uważa założyciel firmy, Kirill Bigai. - Obecnie poszukujemy polskich nauczycieli i native speakerów języków obcych, którzy mieszkają w Polsce, do prowadzenia zajęć językowych przez Skype lub offline.

Preply ma obecnie dwie siedziby: w Kijowie i Moskwie. Aktualnie ponad 4 tysiące zarejestrowanych na platformie korepetytorów uczy 12 języków (angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, rosyjski, polski, ukraiński, arabski, chiński i inne).

Zapraszamy wszystkich studentów UAM do odwiedzenia platformy korepetycji Preply - http://preply.com/pl/Na razie brak komentarzy.

Dodaj swój komentarz:

Imię :
E-mail :
WWW :
Komentarz :

Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
Projekt graficzny: Gabriela Rakowska
Realizacja: Filip Biały
Sic! e-gazeta studencka
Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM
ul. Umultowska 89a, 61-614 Poznań
E-mail: andrzejpiechocki@wp.pl